Комплект перехідників retractable C2G Adapter Ring HDMI на mini DP DP USB-C CG84270. Запатентоване універсальне висувне кільце адаптера HDMI 4K - ідеальне доповнення до конференц-залів, переговорних кімнат, лекційних залів або класних кімнат, щоб кожен міг підключитися. Стандартна конфігурація включає адаптери для підключення практично будь-якого пристрою до дисплея з роздільною здатністю відео до 4K. Стандартна конфігурація включає адаптери HDMI-DisplayPort, Mini DisplayPort або USB-C для вирішення проблем із підключенням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RinG |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.17 кг |
| Вид | Адаптер |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | Температура зберігання -10°C - 60°C |
| Комплектация | комплект перехідників HDMI на mini DP DP USB-C |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц Адаптер USB Type-C – HDMI; 30 Гц Адаптер DisplayPort – HDMI та Адаптер Mini DisplayPort – HDMI |
| Материал | нікельований корпус |
| Назначение | перехідник |
| Напряжение | 5 В Адаптер USB Type-C – HDMI; 3.3 В Адаптер DisplayPort – HDMI та Адаптер Mini DisplayPort – HDMI |
| Объем | 0.0010 м3 |
| Рабочая температура | 0° - 40°C |
| Разъем 1 | Mini DisplayPort |
| Разъем 2 | HDMI |
| Розміри | 12x1.5 мм адаптер |
| Ток | 0.21 А Адаптер USB Type-C – HDMI; 120 мА Адаптер DisplayPort – HDMI та Адаптер Mini DisplayPort – HDMI |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 888 ₴












