Відпрацьовуйте власні навички з Нією, Каєм і майстром Ву в додзьо ніндзя. Розвивайте свою силу і спритність на тренувальному майданчику смуги перешкод, але будьте напоготові, тому що мисливець-скелет хоче увірватися всередину! Приготуйся рушити на автомобілі ніндзя або на мотоциклі, щоб протистояти ворогу. Ви також можете використовувати 530 деталей із коробки з кубиками, щоб створити нові моделі ніндзя, запропоновані в інструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.23 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Количество деталей | 530 шт |
| Объем | 0.0117 м3 |
| Розвиток | творче мислення |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | коробка з кубиками |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴










