Перемикач C2G HDMI на USB-C HDMI Mini DP VGA CG81850. Перемикач перехідника HDMI, USB-C, Mini DisplayPort і VGA HDMI був розроблений для підключення в додатках, де проектор або дисплей мають тільки вхід HDMI. Цей перемикач перетворювача усуває потребу в додаткових адаптерах і дозволяє проектору або дисплею залишатися на одному вході для всіх підключених пристроїв. Завдяки одному виходу HDMI та автоматичному перемиканню немає потреби перемикатися між кількома входами на дисплеї.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.75 кг |
| Высота | 70 мм |
| Габариты (мм) | 156х79.5х 24 мм (розміри блоку) |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Индикаторы | Живлення |
| Комплект поставки | Перемикач |
| Матеріал корпуса | метал |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Питание | 100–240 В |
| Порти | USB Type-C |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -20°C до 80°C |
| Тип | Переключатель |
| Тип коммутатора | - |
| Форм-фактор | Настольный |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 110 ₴









