Приготуйтеся до епічної битви, коли Джей у своїй найпотужнішій в історії броні робота і його товариш воїн-ніндзя Нія беруть участь у битві з трьома небезпечними зеленими воїнами-скелетами. Стережіться! Король-скелет, лицар-скелет і мисливець-скелет готові знищити їх обох завдяки швидкострільному подвійному арбалету, встановленому на візку, і зарядженому чотирма дротиками. Дайте відсіч з допомогою великого меча дракона робота, двох катан й двох стрілецьких механізмів. Ви повинні врятувати NINJAGO® City від нападу!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.09 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 794 шт |
| Объем | 0.0096 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Робот |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 269 ₴











