Летіть крізь космос на борту Квінджета за нескінченними пригодами Месників! Відкривайте верхню секцію і розташуйте Чорну Вдову, Тора, Залізну Людину й Капітана Америку на своїх місцях, доки Локі намагається потрапити на зореліт із запасного входу. Заховайте колеса й відрегулюйте положення крил — і ви готові до швидкісних супергеройських пригод!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.50 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 795 шт |
| Объем | 0.0128 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴












