Подовжувач C2G USB-C 3.1 G2 0.3 м 10Gbps CG88657. Подовжуючий кабель USB-C - C 3.1 (Gen 2) ідеально підходить для розширення з'єднань USB-C на ноутбуках, смартфонах або планшетах з інтерфейсом USB-C. Подовжений кабель підтримує швидку зарядку і швидкість передачі даних до 10 Гбіт / с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.02 кг |
| Вид | подовжувач |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | Температура зберігання -25 ~ 70°C |
| Комплектация | подовжувач |
| Макс. швидкість передачі даних | 10 Гбіт/сек |
| Материал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Назначение | подовжувач |
| Напряжение | 30 В |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Особенности | опір ізоляції 10 МОм/км |
| Рабочая температура | 0 ~ 50 ° C |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | USB-C |
| Сертификат | CE |
| Ток | 3 А |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴




