Приберіть всі фактори, що відволікають, і сконцентруйте свою чемпіонську увагу. Настав час зібрати деталізовану модель «Гонковий автомобіль McLaren Formula 1™» LEGO® Technic (42141). Коли ви перетнете фінішну межу, то відчуєте величезну гордість - і отримаєте вражаючу модель для демонстрації, щоб відзначити вашу відданість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.26 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 1434 шт |
| Объем | 0.0198 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 299 ₴








