Неймовірний фургон з морозивом з'явився у Li`l Woodzeez! Має безліч деталей та яскраве забарвлення. Тепер ваші персонажі Li`l Woodzeez зможуть займатися новою справою - продавати морозиво.
Фургон має сигнали світла та звуку!
Комплектація: 1 фургон з морозивом, 1 знімний топпер для морозива, 1 автомат для морозива, 1 блендер зі знімною кришкою, 1 молочний коктейль,
1 підставка для морозива, 2 вафельні чаші, 4 шарики для морозива, 1 ложка для морозива, 3 ріжки для морозива, 2 м'які ріжки для подачі, 4 фруктове мороженое, 1 шоколадне пюре, 1 полуничне пюре, 1 ванільне мороженое та 1 сендвіч з морозивом.
Комплектація: 1 фургон з морозивом, 1 знімний топпер для морозива, 1 автомат для морозива, 1 блендер зі знімною кришкою, 1 молочний коктейль,
1 підставка для морозива, 2 вафельні чаші, 4 шарики для морозива, 1 ложка для морозива, 3 ріжки для морозива, 2 м'які ріжки для подачі, 4 фруктове мороженое, 1 шоколадне пюре, 1 полуничне пюре, 1 ванільне мороженое та 1 сендвіч з морозивом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.97 кг |
| Вид | Фургон з морозивом |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Объем | 0.0086 м3 |
| Особенности | Зі звуковим ефектом |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 180 мм |
| Элементы питания | AAA x 3 шт. /не входять в комплект |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴






