Створіть команду з LEGO® Піч! Дайте принцесі червоний фрукт, щоб побачити, як вона відреагує. Сходіть на гойдалки або зберіть фрукти, щоб подарувати їх іншому персонажу. Запустіть Лавобульку, щоб скинути Леммі з вежі. Стрибайте на летючий кубик із знаком питання Стрибайте на кубик і скажіть «Привіт» Жовтій Жабі на шляху до Фінішного прапорця! Підключіть LEGO Піч до фігурки LEGO® Маріо або LEGO® Луїджі друга і заробляйте бонусні монети разом!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.49 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 354 шт |
| Объем | 0.0083 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Mario |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴












