Колекція архітектурних шедеврів світу не буде повною без визначних пам'яток столиці Великобританії. Збери набір Лего Лондон і прикрась свою кімнату. Хто знає, можливо, вже найближчим часом ти познайомишся з цим прекрасним містом на власні очі. А поки відчуй його атмосферу, дбайливо відтворивши із найдрібніших деталей знамениту Національну галерею, Колону Нельсона, колесо огляду «Лондонське око», Біг-бен та Тауерський міст.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Количество деталей | 468 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Architecture |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | місто |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴












