Відтворіть велич паризької архітектури за допомогою цього надзвичайного набору LEGO® Architecture «Панорама Парижа», у якому зібрано моделі таких легендарних пам’яток, як Тріумфальна арка, Єлисейські Поля, вежа Монпарнас, Великий палац, Ейфелева вежа та Лувр, що утворюють вражаючу панораму міста.
Кожна модель LEGO відзначається реалістичними кольорами та точними пропорціями – отримайте унікальний досвід конструювання та справжнє задоволення від гри. Елементи, що представляють ділянки з травою й деревами та декоративна табличка з назвою «Париж» додають довершеності цій деталізованій моделі одного з найромантичніших міст світу, яка стане ефектною окрасою інтер’єру як удома, так і в офісі.
Кожна модель LEGO відзначається реалістичними кольорами та точними пропорціями – отримайте унікальний досвід конструювання та справжнє задоволення від гри. Елементи, що представляють ділянки з травою й деревами та декоративна табличка з назвою «Париж» додають довершеності цій деталізованій моделі одного з найромантичніших міст світу, яка стане ефектною окрасою інтер’єру як удома, так і в офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Количество деталей | 649 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Architecture |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | місто |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴








