Шанувальники Lego City будуть у захваті від новинки - набору рейок, які підходять до всіх наборів Lego City. Дозволяє розширити будь-яку трасу, надавши їй бажаної форми та конфігурації. Особливість набору – гнучкі рейки, які дозволяють надати трасі будь-якої форми та змінювати її за своїм бажанням. Деталі виготовлені із якісного пластику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Количество деталей | 20 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴








