Познайомтеся з Лео, завітавши до його кімнати. Він запросив свого друга Оллі, щоб зняти новий контент для свого кулінарного каналу. Спечіть торт у спальні-студії Лео. Відволічіть кота Чурро іграшкою-рибкою, аби той не вліз у тісто. Після зйомок відпочиньте на балконі чи зіграйте у футбол, встановивши ворота на вулиці. Удавайте, наче куштуєте торт, якщо Чурро не дістанеться до нього першим!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Количество деталей | 203 шт |
| Объем | 0.0029 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | кімната |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴










