Готові до веселих розваг на арені Monster Jam™? Ось і набір LEGO® Technic Monster Mutt™ Dalmatian, щоб позмагатися — і цей лютий цуцик налаштований серйозно! Тож перевірте свої навички. З допомогою інерційного двигуна відправте вантажівку на перегони, а потім продемонструйте круті трюки і фігури вищого пілотажу. Коли настане час для чогось нового, перебудуйте його в автомобіль для перегонів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 244 шт |
| Объем | 0.0033 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴










