Гадаєте, впораєтеся з жаром Monster Jam™? Час випробувати ваші навички з допомогою набору LEGO® Technic Monster Jam Dragon™. Зберіть вантажівку з лютими драконячими шипами, рогами й вогняними деталями. Потім потягніть назад двигун, щоб прискорити його — або виконайте круті трюки, як справжній учасник змагань! Коли настане час для чогось нового, перетворіть вантажівку на Багі «Крокодил».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 217 шт |
| Объем | 0.0033 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴









