Готові до зустрічі з бунтарем? Bugatti Bolide розширює можливості технологій моторних видів спорту. І тепер настала ваша черга зібрати цей культовий автомобіль для перегонів з допомогою набору LEGO® Technic Bugatti Bolide. Похизуйтеся деталями автомобіля, включно з працюючим двигуном W16, рульовим управлінням і дверима-ножицями, а також додайте наліпки, щоб створити дивовижний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.93 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 905 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴










