Якщо ви обожнюєте панд Minecraft®, вам сподобається цей триповерховий будинок панди! Відкрийте задню частину, щоб роздивитися різні кімнати, кожна з яких має круті аксесуари для творчих ігор. Хочете змін? Перебудуйте будинок панди так, щоб він «сидів» або «стояв» на чотирьох лапах! Вирушайте в бамбукові джунглі з дослідником. Згодуйте панді й малюку-панді торт — але стережіться скелета з арбалетом!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.87 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 553 шт |
| Объем | 0.0073 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Minecraft |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | помешкання панди |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴











