Стійка силікована структура забезпечує в 25 разів більшу міцність у порівнянні зі звичайними кабелями. Сертифіковано MFi, безпечний заряд пристроїв iOS. Має виняткову гнучкість. Розроблено з використанням силіконової технології, тому зменшена ймовірність заплутування, перегину чи розриву. Поставляється із зручною кліпсою на кабелі для комфортного зберігання.
Характеристики кабелю
Характеристики кабелю
1. Силіконова оболонка забезпечує підвищену гнучкість, стійкість до сплутування, приємні тактильні відчуття.
2. М'яке обтискання кабелю у рознімів збільшує термін служби за рахунок зменшення напруги кабелю.
3. Забезпечений унікальною кліпсою, що дозволяє організувати зручне зберігання кабелю.
4. Кабель Belkin USB-A - Lightning силіконовий, з кліпсою, пропонується в асортименті довжиною 1м, 2м або 3м та в 4 кольорах: чорному, білому, синьому та рожевому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 30 мм |
| Додаткові характеристики | Забезпечений унікальною кліпсою, що дозволяє організувати зручне зберігання кабелю |
| Материал | гнучкий |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Покрытие | силикон |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | Lightning |
| Сертификат | Apple MFI |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 355 ₴








