Пожежники LEGO® City заслужено дрімають у пожежній частині, аж раптом лунає сигнал тривоги. Отакої — візок продавця попкорну охоплений полум'ям! Перевірте розташування пожежі на оглядовому моніторі. Хапайте пожежну каску й з'їжджайте з гірки до пожежної машини... ЮХУ! Потім стрибайте на борт і мчіть до місця події, щоб врятувати ситуацію... і попкорн!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 153 шт |
| Объем | 0.0051 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | пожежне депо |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴












