Завжди приємно дарувати й отримувати квіти, а цей набір LEGO® Icons Букет польових квітів (10313) додає творчий елемент безпрограшному подарунку. Чому б не відсвяткувати наступну особливу подію, надіславши близькій людині квіти, які ніколи не зів'януть і не потребують поливу?
Розвивайте свою творчу фантазію
До найдрібнішого кубика створений з вигадливих деталей LEGO, букет польових квітів містить вісім видів польових квітів на регульованих стеблах. Флористи-початківці й шанувальники квітів можуть годинами збирати й пізнавати квіти, натхненні волошками, лавандою, валлійськими маками, бугилою лісовою, папороттю, маргариткою, дельфінієм і вовкинею. Як тільки LEGO квіти будуть зібрані, їх можна поставити в улюблену вазу, аби вони стали привабливою прикрасою оселі, і буде сіяти насіння радості в незалежності від кімнати, чий інтер'єр вона доповнює.
Розвивайте свою творчу фантазію
До найдрібнішого кубика створений з вигадливих деталей LEGO, букет польових квітів містить вісім видів польових квітів на регульованих стеблах. Флористи-початківці й шанувальники квітів можуть годинами збирати й пізнавати квіти, натхненні волошками, лавандою, валлійськими маками, бугилою лісовою, папороттю, маргариткою, дельфінієм і вовкинею. Як тільки LEGO квіти будуть зібрані, їх можна поставити в улюблену вазу, аби вони стали привабливою прикрасою оселі, і буде сіяти насіння радості в незалежності від кімнати, чий інтер'єр вона доповнює.
Рослини з рослин
Цей набір, що входить до революційної ботанічної колекції LEGO для дорослих, містить декілька деталей, що вироблені з пластику з рослинної сировини, а саме цукрової тростини, отриманої з екологічно чистих джерел.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.62 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 939 шт |
| Объем | 0.0049 м3 |
| Розвиток | уява |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 549 ₴

