Створіть елемент декору оселі, який не потребує догляду, з допомогою LEGO® Icons Ікебана з сухоцвітів (10314). Захопливий будівельний проєкт для дорослих, що переповнений яскравими квітами, натхненними кольорами осені, і містить герберу й троянду як центральний елемент композиції. Завершену роботу можна використовувати як акцентний предмет декору або прикрасити ним стіну, щоб створити квіткову композицію, яку ви будете вічно плекати.
Розквітнути разом
Модель має розбірну конструкцію, що дозволяє збирати її одночасно двом, забезпечуючи ідеальне проведення часу в колі друзів або сім'ї.
Рослини з рослин
Цей набір, що входить до революційної ботанічної колекції LEGO для дорослих, містить декілька деталей, що вироблені з пластику з рослинної сировини, а саме цукрової тростини, отриманої з екологічно чистих джерел.
Розквітнути разом
Модель має розбірну конструкцію, що дозволяє збирати її одночасно двом, забезпечуючи ідеальне проведення часу в колі друзів або сім'ї.
Рослини з рослин
Цей набір, що входить до революційної ботанічної колекції LEGO для дорослих, містить декілька деталей, що вироблені з пластику з рослинної сировини, а саме цукрової тростини, отриманої з екологічно чистих джерел.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.66 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 812 шт |
| Объем | 0.0049 м3 |
| Розвиток | дрібна моторика |
| Серія конструктора | LEGO Icons |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴

