Розпочніть чудову пригоду зі своїм сміливим малюком. Діти дошкільного віку через сюжетну гру з допомогою цього конструктора будинку і авто для подорожей вивчають нові горизонти. Розташуйте табір у чудовому місці на відкритому повітрі й, перш ніж вмоститися на ніч, розведіть затишне багаття, щоб зібратися родиною навколо нього. Зранку, причепіть свій дім і вирушайте разом з малюком туди, куди вас поведе дитяча уява.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.72 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 31 шт |
| Объем | 0.0087 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴









