Одягайте каски — це час будівництва! Наповніть розваги малюків годинами веселощів, граючи з ними командою, щоб перетягти валун. У набір входять три витривалі транспортні засоби й три навіть витриваліші фігурки робітників будівельного майданчика. Щоб подвоїти веселощі, бетонозмішувач має сигнальні вогні й реалістичну ігрову сирену, аби перенести дітей з вітальні на метушливий будівельний майданчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.39 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 61 шт |
| Объем | 0.0182 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Транспорт |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴










