Коли кінцевий воїн бореться з драконом-лучником на кінцевій арені, вони мають остерігатися не лише зброї один одного. Скульптура дракона Краю, що височить за ними, викидає з пащі блоки лави, а рухлива підлога в будь-який момент може роз’їхатися, і скинути одного з воїнів у басейн з лавою! Чи вистачить ваших навичок Minecraft®, аби вижити у битві на кінцевій арені?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 252 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Розвиток | дрібна моторика |
| Серія конструктора | LEGO Minecraft |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴










