«Отакої!» ХЛЮП! Загорівся швидкісний човник, а лоцман стрибнув за борт! Мобілізуйте потужний міський човен пожежної бригади. Розсікаючи хвилі, дістаньтеся лоцмана й доставте його в безпечне місце. А потім надішліть неймовірного пожежника з реактивним ранцем і використайте вогнегасник із човна, щоб загасити полум'я. Коли наступна надзвичайна ситуація? У LEGO® City це вирішуватимете ви!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.34 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 144 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | човен пожежної бригади |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴












