Гав! Гав! Приєднуйтесь до підрозділу поліції K9 LEGO® City для дресування собак і навчання цуценят. Завантажте обладнання в причіп. Не забудьте миски для годування! Допоможіть схвильованим поліцейському собаці й цуценяті сісти в крутий позашляховик K9, і вирушайте на майданчик для дресування. Прибувши на місце, встановіть гойдалку, планку для стрибків і тренувальні грибочки та приготуйтеся до веселого дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 197 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | мобільний майданчик |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴










