Приєднуйтесь до пожежників LEGO® City на борту суперсучасної пожежної машини. У ній є все необхідне, щоб врятувати ситуацію! Використовуйте вогнегасник вантажівки й пожежний безпілотник для запуску спеціальних протипожежних елементів. Розгортайте лебідку, щоб переміщати важкі об'єкти. А якщо стане надто спекотно, відправляйте на місце пожежі безпілотник з роботизованою рукою. Приготуйтеся до дій!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.92 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 502 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | пожежна машина |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴












