Ласкаво просимо до поліцейської академії LEGO® City! Тут на новобранців чекають неймовірні випробування. Піднімайтеся на скеледром, гойдайтеся на містках для лазіння та спускайтеся на тирольці. Тримайте рівновагу, щоб пройти приголомшливу смугу перешкод. Об'їжджайте конуси, щоб скласти іспит з водіння. Потім сідлайте коня і вирушайте на стрибки у висоту. Так тримати, новачок!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.54 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 823 шт |
| Объем | 0.0136 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | поліцейська академія |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 699 ₴












