На поліцейській дільниці LEGO® City спокійний день, аж раптом «Гав! Гав!» — поліцейський пес подає сигнал тривоги. Двері в'язниці відриваються, і звідти тікає спійманий шахрай. Отакої! Він застрибнув на мотоцикл позаду водія, який щойно зірвав з петель двері в'язниці. Мобілізуйте поліцейський перехоплювач і переслідуйте цих шахраїв! Гостросюжетні пригоди чекають на вас у LEGO City.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.59 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 172 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴












