Ласкаво просимо до тюнінг-ательє LEGO® City. Використовуйте стіну з розумною конфігурацію, щоб створювати приголомшливі дизайни. Допоможіть механікам встановити круті фари, задні спойлери й бампери для ралі та дрифту. Заганяйте транспортні засоби на рампи для модифікації, фарбування та зварювання. Використовуйте підйомник для встановлення різних двигунів і відвідайте тюнінг-станцію перш ніж вирушити в дорогу. Ця майстерня неймовірна!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 290 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 507 шт |
| Объем | 0.0085 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | тюнінг-ательє |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 490 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴












