Зустрічайте Пейслі — сором'язливу дівчинку з багатою уявою! Приєднуйтеся до веселощів, доки вона відпочиває вдома разом із родиною. Приготуйте щось смачненьке на кухні або підніміться нагору в спальню, яку Пейслі ділить з молодшою сестрою Еллою. Складіть компанію Пейслі в саду, де вона обожнює проводити час, складаючи музику для гри на гітарі. Не забудьте привітатися з домашнім улюбленцем —кроликом Мелоді. Відкрийте клітку й згодуйте їй морквинку. Який чудовий спосіб провести день!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 185 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок |
| Тип игры | будівництво |
| Упаковка | 6x28x26 см |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴









