Діти віком від 6 років відшукають для себе багато цікавинок у цьому наборі LEGO® Friends Кімната Нови (41755). Заку здавалося, що в нього з Новою небагато спільного, аж доки він не дізнався про її захоплення комп'ютерними іграми. Тепер, граючись разом, вони можуть товаришувати.
Дітям сподобається досліджувати особливості сюжетної гри в кімнаті. Тут розташований ігровий ПК з клавіатурою і неоновою системою охолодження, а також ігрове крісло й мікрофон. Діти можуть допомогти персонажам доглядати цуценя-рятувальника Пікл. У кімнаті є і робочий стіл, де Нова ремонтує колеса Пікл, а також пандус, що допомагає йому залазити на ліжко. Дітям сподобається підмічати додаткові деталі, як-от прихований плакат, які вказують на інші захоплення Нови.
Дітям сподобається досліджувати особливості сюжетної гри в кімнаті. Тут розташований ігровий ПК з клавіатурою і неоновою системою охолодження, а також ігрове крісло й мікрофон. Діти можуть допомогти персонажам доглядати цуценя-рятувальника Пікл. У кімнаті є і робочий стіл, де Нова ремонтує колеса Пікл, а також пандус, що допомагає йому залазити на ліжко. Дітям сподобається підмічати додаткові деталі, як-от прихований плакат, які вказують на інші захоплення Нови.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 2 місяця |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 179 шт |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | кімната |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴









