Цей мобільний будиночок дарує безліч розваг! А найкраще те, що він може подорожувати, що просто ідеально для пригод. Приєднуйтеся до Лео, Ліан і Пейслі, доки вони вирушають у похід зі своїми домашніми улюбленцями. Вирушайте до ідеального місця. Потім від'єднайте крихітний будиночок і відкрийте його, щоб зазирнути всередину. Перевірте спальні й зони для домашніх улюбленців. Розташуйте місця навколо багаття, щоб приготувати сосиски й пограти на гітарі. Стережіться нахабної білки!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.02 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 785 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 749 ₴












