Отом і її друг Зак відвідують докторку Ґабріелу в рятувальному центрі для собак, де цуценята Пікл, Деш і Ґрейс чекають на своїх майбутніх хазяїв. Чи можете ви допомогти у догляді за чотирилапими? Помийте й розчешіть собак на ґрумінг-станції. Потім допоможіть докторці Ґабріелі перевірити їхнє здоров'я. Отакої! Схоже, нахабний Деш вирив яму! Приверніть його увагу смугою перешкод або грою на гірці. Який веселий день!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 617 шт |
| Объем | 0.0108 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴












