Збери власного Грута для гри та демонстрації! Милого і бешкетного малюка можна поставити як завгодно і надати йому будь-яку позу. Ти можеш відтворити деякі круті танцювальні рухи з фільму «Вартові Галактики. Частина 2» від студії Marvel. У наборі навіть є іграшкова касета із добіркою пісень!
Грай та зображуй Грута – з крутими рухами
Шанувальники Marvel можуть створити свій власний Грут і змусити симпатичного персонажа відтворити його улюблені танцювальні рухи.
З'єднаний інопланетянин
Чарівного Грута легко поставити у круті танцювальні пози, як у фільмі Marvel Studios «Вартові Галактики 2».
Культовий персонаж Marvel
Зафіксуйте кожну деталь милого маленького інопланетянина.
Класні рухи
Збірну модель легко позиціонувати та ставити.
Грув із Грутом
Уявна касета для музики.
Заохочення будівництва
Безкоштовний додаток «Інструкції зі складання» LEGO дозволяє дітям переглядати, масштабувати та обертати модель під час складання цього вражаючого набору.
Відмінний подарунок для фанатів Грута
Цей збірний набір для гри та демонстрації стане ідеальним подарунком для будь-якого шанувальника кінематографічного всесвіту Marvel.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 476 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Розвиток | увага |
| Розміри | 7x19x35 см |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої фільмів і серіалів |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴









