Помістіть Брюса Баннера в Халкбастер для неймовірно захопливих пригод у Ваканді. Як і у фільмі «Месники: Війна нескінченності» студії Marvel, могутній, рухливий робот крутиться, повертається, тупотить і руйнує, борючись з поганцями — з певною допомогою Окоя та її списа!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.44 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 385 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Розвиток | уява |
| Розміри | 6x26x28 см |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої казок та мультфільмів |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴












