Перетворіть могутнього Халка на ще більшу та кращу бойову машину! Помістіть зеленого Месника в кабіну броні Халка і приємно здивуйтеся можливостям надзвичайно рухомих кінцівок, нищівних рук і ніг цього робота.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 138 шт |
| Объем | 0.0011 м3 |
| Розвиток | уява |
| Розміри | 4x14x19 см |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої фільмів і серіалів |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 589 ₴









