Помістіть Примарного вершника в його робота й вирушайте в шалену поїздку на суперкрутому мотоциклі! Поганці не мають жодного шансу, коли стикаються з рухомими руками, ногами, нищівними кистями цього робота й ланцюгом, що чіпляє за душу.
Могутнє хутро – на колесах!
Діти поміщають мініфігурку Примарного гонщика LEGO в кабіну хутра Примарного гонщика, що відкривається. У хутра рухомі руки, ноги та пензлі, що дозволяє позиціонувати її для нескінченних ігрових та демонстраційних можливостей. Ланцюг, що прикріплюється, надихає дітей на уявні дії, коли вони вирушають на величезному хутрі в погоню за поганими хлопцями. Велосипед стоїть вертикально без сторонньої допомоги та оснащений вихлопними газами та елементом сидіння, завдяки якому хутро залишається у сідлі під час руху. Для додаткової цифрової розваги в LEGO Builder є інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель у процесі складання.
- Хутро та мотоцикл – Юні супергерої отримають нескінченне задоволення від гри з уявою з LEGO® Marvel Ghost Rider Mech & Bike (76245), мега-хутром на колесах.
- Іконічний персонаж – включає в себе мініфігурку Примарного гонщика, хутро, що збирається Примарного гонщика з повністю рухливими руками, ногами і пальцями, а також збільшений мотоцикл, до якого кріпиться хутро.
- Дика поїздка – У поганих хлопців немає шансів з рухомими руками, ногами, руками, що дроблять, і ланцюгом, що ловить душу, у цього мотоциклетного хутра.
- Подарунок для дітей – шанувальники хутра, мотоциклів і фільмів Marvel у віці від 7 років і старші будуть раді отримати цю практичну іграшку, що збирається як подарунок на день народження, свято або в будь-який інший день.
- Велика ігрова і демонстраційна модель – висота одного тільки мотоцикла перевищує 4 дюйми (10 см), довжина – 11,5 дюйми (30 см), ширина – 2 дюйми (7 см).
- Інтерактивне цифрове будівництво – додаток LEGO® Builder оснащений інтуїтивно зрозумілими інструментами масштабування та повороту, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель у процесі будівництва.
- Розширюйте межі задоволення – Величезний асортимент колекційних та комбінованих будівельних іграшок LEGO® Marvel надихає юних фантазерів інноваційними функціями та нескінченними можливостями для будівництва та гри.
- Гарантована якість – компоненти LEGO® відповідають суворим галузевим стандартам якості, що гарантує їхню відповідність, сумісність та безперебійне з'єднання щоразу.
- Безпека гарантована – деталі LEGO® падають, нагріваються, дробляться, скручуються та аналізуються, щоб переконатися, що вони відповідають суворим світовим стандартам безпеки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.34 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 264 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes Marvel Comics |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої фільмів і серіалів |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴








