Разом з Майлзом Моралесом спіймайте лиходія-вампіра Морбіуса. Гасайте вулицями на суперперегоновому автомобілі Майлза. Використовуйте прискорювач у задній частині автомобіля, щоб додати потужності, а наближаючись до ворога, стріляйте з двох установок. Коли Морбіус кличе на допомогу кажанів, накиньте на нього павутину, аби нарешті схопити його!
Іграшковий конструктор Майлза Моралеса
Шанувальникам Marvel сподобається цей високошвидкісний набір з мініфігурками Майлза Моралеса і лиходія-вампіра Морбіуса, а також безліч автентичних аксесуарів та супергонковий автомобіль. Автомобіль оснащений двома шипометами спереду та великим підсилювачем ззаду, коли потрібна додаткова потужність. Також є великий веб-прилад для Майлза Моралеса, який він «кидає», і пара кажанів, щоб допомогти Морбіусу у його підступних планах. LEGO Builder пропонує додаткові цифрові розваги, а також інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель під час складання.
- Потужний автомобіль Spidey – LEGO Marvel Miles Morales vs. Morbius (76244) дарує юним шанувальникам Людини-павука супергеройські веселощі.
- Автентичний екшн – включає 2 культові мініфігурки, Майлза Моралеса і Морбіуса, а також посилену машину з 2 шипометами і прискорювачем ззаду.
- Класична розвага Marvel: діти приєднуються до Майлза Моралеса в гонитві за лиходієм Морбіусом у швидкісній пригоді зі зброєю та павутинням.
- Подарунок для шанувальників Людини-павука – веселий подарунок на день народження, свято або будь-який інший день для дітей віком від 7 років і більше.
- Портативний ігровий набір. Ця універсальна іграшка для складання має розміри більше 2 дюймів (6 см) заввишки, 9 дюймів (23 см) завдовжки та 3,5 дюйми (9 см) завширшки.
- Інтерактивне цифрове будівництво – додаток LEGO Builder містить інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та обертання, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель під час складання.
- Безмежне задоволення від супергероїв – широкий асортимент конструкторів LEGO Marvel пропонує нескінченні творчі можливості для збирання та гри.
- Гарантована якість – компоненти LEGO відповідають суворим галузевим стандартам якості, що гарантує їх узгодженість, сумісність та безперебійне з'єднання щоразу.
- Гарантія безпеки — компоненти LEGO роняють, нагрівають, роздавлюють, скручують та аналізують, щоб переконатися, що вони відповідають суворим світовим стандартам безпеки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 220 шт |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes Marvel Comics |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Транспорт |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴








