За допомогою захоплюючого набору «Перевезення пірораптора та дилофозаврв» (76951) діти зможуть розіграти в ролях популярних персонажів фільму «Світ Юрського періоду: Панування», вистежуючи динозаврів на позашляховику. У позашляховику є місце для двох мініфігурок, і у нього є знімний детектор динозаврів і причіп, що відчеплюється, з кліткою, що відкривається, в якій може поміститися фігурка динозавра. До набору також входять три мініфігурки LEGO®: Аян Малкольм, доктор Еллі Саттлер та охоронець зтранквілізатором – плюс іграшкові фігурки динозаврів пірораптора та дилофозавра, щоб надихнути на творчі історії.
Найвища якість
Цей набір для складання стане чудовим подарунком для сучасних дітей віком від 7 років, який вразить їхніх друзів. У комплект входять чіткі інструкції, тому навіть новачки в LEGO зможуть зібрати його з упевненістю.
Розваги для будь-якого віку
Серед іграшок для складання LEGO Jurassic World знайдеться щось для шанувальників будь-якого віку, незалежно від того, чивони хочуть відтворювати культові сцени, поєднувати їх для розширення можливостей гри або просто зібрати і демонструвати вражаючі моделі.
Найвища якість
Цей набір для складання стане чудовим подарунком для сучасних дітей віком від 7 років, який вразить їхніх друзів. У комплект входять чіткі інструкції, тому навіть новачки в LEGO зможуть зібрати його з упевненістю.
Розваги для будь-якого віку
Серед іграшок для складання LEGO Jurassic World знайдеться щось для шанувальників будь-якого віку, незалежно від того, чивони хочуть відтворювати культові сцени, поєднувати їх для розширення можливостей гри або просто зібрати і демонструвати вражаючі моделі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 254 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | Jurassic World |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Транспорт |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴












