Іграшковий конструктор «Битва динозаврів» — діти можуть розігрувати дуелі динозаврів і наново переживати дію фільму «Світ Юрського періоду: Домініон» із цим набором LEGO «Атака гіганотозавра та теризинозавра» (76949).
6 мініфігурок: Оуен Грейді, Клер Дірінг, доктор Алан Грант, доктор Еллі Саттлер, Кайла Воттс і доктор Генрі Ву, а також рухливий гіганотозавр довжиною понад 32 см і теризинозавр.
Збірна штаб-квартира, іграшковий вертоліт та всюдихід. У штаб-квартирі є лабораторія з аксесуарами, що надихають на ігри, гараж і оглядова вежа з деталізованою диспетчерською платформою, що руйнується.
6 мініфігурок: Оуен Грейді, Клер Дірінг, доктор Алан Грант, доктор Еллі Саттлер, Кайла Воттс і доктор Генрі Ву, а також рухливий гіганотозавр довжиною понад 32 см і теризинозавр.
Збірна штаб-квартира, іграшковий вертоліт та всюдихід. У штаб-квартирі є лабораторія з аксесуарами, що надихають на ігри, гараж і оглядова вежа з деталізованою диспетчерською платформою, що руйнується.
Створюйте та комбінуйте. Лабораторія має розміри більше 16 см заввишки, 21 см завширшки і 16 см завглибшки. Весь набір поєднується з іншими наборами Лего Джурасік Ворлд для додаткових можливостей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.53 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 810 шт |
| Объем | 0.0128 м3 |
| Розвиток | дрібна моторика |
| Серія конструктора | Jurassic World |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Животные |
| Тип игры | рептилії |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴












