Вривайтеся у бій разом з Каєм у броні робота на задньому сидінні потужного мотоцикла. Йому і Нії потрібно знищити воїнів-скелетів! Король-скелет озброєний мечем, а мисливець-скелет — кістяною мотикою і мечем. Перемогти можна, модернізуючи мотоцикл ніндзя золотими деталями. Успішно завершивши випробування, ви отримаєте як нагороду колекційний прапор «Фокус».
Дивовижний ігровий набір з роботом та мотоциклом NINJAGO
Дозвольте дітям і любителям транспортних засобів брати участь у швидких перегонах на мотоциклі, що модернізується, ніндзя і рухомому роботі.
Весела збірка перед початком пригод ніндзя!
Після веселого конструювання діти віком від 7 років можуть відразу ж поринути у дію, створюючи історії в NINJAGO City.
Оновіть мотоцикл
Додайте до мотоцикла золотий меч і палаючі вихлопні труби.
Отримайте колекційний приз
Діти збирають прапор Фокусу за виконання своєї місії.
Включає 4 мініфігурки
Кай, Нія, Король кісток та Мисливець за кістками для рольових битв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.53 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 312 шт |
| Кількість моделей | 4 |
| Объем | 0.0046 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Транспорт |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴










