Об'єднайте зусилля з Коулом і його земляним драконом для битви проти злого скорпіона-скелета. Але стережися: воїн-скелет озброєний косою! Щоб здолати його, модернізуйте дракона в більшого й могутнішого звіра, додавши йому золоті крила й хвіст. Успішно виконавши завдання, ви будете нагороджені колекційним прапором «Сили».
Фантастичний ігровий набір LEGO NINJAGO із драконом
Дітям сподобається розігрувати пригодницькі історії разом зі своїми героями-ніндзя з ігровим набором, що зображує дракона у позі.
Відмінне складання та епічні пригоди
Шанувальники LEGO можуть насолодитися корисним складанням, перш ніж використовувати свої навички оповідача для захоплюючої рольової гри.
Оновіть дракона
Додати золоті крила і хвіст, щоб зробити істоту більше.
Отримайте колекційний приз
Діти збирають прапор Сили за виконання своєї місії.
Включає 2 мініфігурки
Коул та Костяний Скорпіон готові до бою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 285 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | дракон |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 369 ₴









