Глибоко у крижаних верхівках, поховані під льодом, залягають вугілля, залізо й смарагдова руда. Перш ніж почати видобуток, побудуйте укриття і зберіть їжу. Однак будьте обережні! Кріпер і приблуда намагаються зірвати вашу місію. Коли вони нападуть, що ви оберете: втекти через небезпечну печеру зі сталактитами й сталагмітами, скориставшись тротилом підірвати гору, аби дістатися укриття чи заведете цапа, який зіштовхне їх зі скелі?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Количество деталей | 304 шт |
| Объем | 0.0046 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Minecraft |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴











