Безліч речей можна дізнатися в міжнародній школі Хартлейк-Сіті. Перший урок — природознавство, а це улюблений предмет Отом! Допоможіть Алії та Отом подбати про улюбленця класу, хом'яка Бунсен. Приєднуйтеся до Оллі й Ніко в кафетерії або піднімайтеся веселковими сходами, щоб провести час на свіжому повітрі. А потім час проявити творчі здібності в художньому класі. Коли заняття закінчаться, виходьте на вулицю, аби покататися на скейтборді чи зіграти в баскетбол.
Надихніть шкільну рольову гру
Дітям з цікавим розумом сподобається створювати власні історії для персонажів Міжнародної школи Хартлейк.
Приєднуйтесь до наукового класу
Отем і Ніко забираються після хімічного експерименту.
Турбота про тварин
Допоможіть Ніко подбати про класного вихованця Бунзена.
Перекусити
Спробуйте різні кухні разом з Алією та Ніко у їдальні.
Проявіть творчий підхід
Поставте роботи на мольберти у художній кімнаті.
Час виконання вправи
Грайте на відкритому повітрі з баскетбольною сіткою, скейтбордом та велосипедом.
Завітайте до медіа-кімнати
Алія та Оллі редагують останні шкільні новини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.83 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 985 шт |
| Объем | 0.0164 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 149 ₴












