Готові до відпустки на природі разом із Отом й Алією? Відправтеся автомобілем, щоб знайти чудове місце для відпочинку в лісі Хартлейк-Сіті. Зробіть знімок рідкісного метелика іграшковою камерою. Підготуйте кемпер вечір. Поласуйте зефірками, приготованими на багатті. А потім зручно влаштуйтеся в будинку на колесах на затишну ночівлю.
Зустрічайте нове покоління Хартлейк Сіті Відкрийте для себе нове покоління LEGO Friends, де діти можуть досліджувати теми дружби з різноманітними персонажами.
Зустрічайте нове покоління Хартлейк Сіті Відкрийте для себе нове покоління LEGO Friends, де діти можуть досліджувати теми дружби з різноманітними персонажами.
Годинник кемпінгової рольової гри
Цей набір з автомобілем, автофургоном, багаттям, 2 міні-ляльками та безліччю аксесуарів створений для творчої гри.
Кемпер фургон і автомобіль
Осінь та Алія знаходять ідеальне місце для кемпінгу.
Розслабтеся біля вогнища
Друзі люблять підсмажувати зефір.
Знімний дах
Зніміть дах, щоб дослідити деталізований інтер'єр.
Час разом
Допоможіть дитині розвинути нові навички, поки вам подобається будувати та грати разом.
Дослідіть нові дружні стосунки
Надихайте дітей на створення власних історій з наборами LEGO®Friends (продаються окремо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.23 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 87 шт |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Транспорт |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴












