Останній LEGO Art Set заснований на всесвітньо відомій кольоровій ксилографії японського художника Кацусіки Хокусая (1760-1849), який створив серію зображень гори Фудзі в 1830-1836 роках. «Велика хвиля біля Канагави» була першою гравюрою в серії і зараз є однією з найвідоміших графічних робіт у світі. Оригінальне зображення має розмір 37 х 25 сантиметрів і показує три рибальські човни на хвилі біля узбережжя Канагави, а на задньому плані видно гору Фудзі.
Набір LEGO Art The Great Wave off Kanagawa (31208) має загальні розміри приблизно 52 на 39 сантиметрів завдяки білому паспарту та золотистій рамці. Справжнє зображення має бути досить близьким за розміром до оригіналу. Фон складається з багатьох круглих плиток 1x1, а сама хвиля побудована з трохи більших елементів. Крім усього іншого, для цього використовуються білі простирадла. Конструктори LEGO також подумали про голови моряків.
Набір LEGO Art The Great Wave off Kanagawa (31208) має загальні розміри приблизно 52 на 39 сантиметрів завдяки білому паспарту та золотистій рамці. Справжнє зображення має бути досить близьким за розміром до оригіналу. Фон складається з багатьох круглих плиток 1x1, а сама хвиля побудована з трохи більших елементів. Крім усього іншого, для цього використовуються білі простирадла. Конструктори LEGO також подумали про голови моряків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.70 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 1810 шт |
| Объем | 0.0201 м3 |
| Розвиток | творче мислення |
| Серія конструктора | Art |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴












