Познайомте свого малюка з нескінченними можливостями для гри, збудувавши нові Рейки (10882) LEGO® DUPLO® для будь-якого набору DUPLO залізничної тематики. Уявляєте, скільки всього можна побудувати із залізничними переїздами, станціями, перемикачами та поєднанням вигнутих та прямих елементів залізничних колій? Дітям також сподобається червона активаційна кнопка, проїжджаючи якою поїзд DUPLO зупинятиметься. У комплекті 23 деталі, рекомендований вік: 2+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.66 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 23 шт |
| Объем | 0.0066 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | залізничні колії |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 759 ₴






