Набір «Залізничний міст» від LEGO DUPLO доповнює набори DUPLO залізничної тематики. З ним ще більше можливостей для гри! Побудуйте високий міст і прокладіть залізничні колії будь-яким маршрутом. Допоможіть дитині встановити жовту активаційну кнопку на рейки, щоб поїзд DUPLO, що проїжджав по ньому, подавав звуковий сигнал. Набір також включає фігурку ремонтного працівника LEGO® DUPLO®, дві цеглини, лопату та валізу, за допомогою яких можна розігрувати різні сценки та історії. У комплекті 26 деталей, рекомендований вік: 2+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.89 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Количество деталей | 26 шт |
| Объем | 0.0109 м3 |
| Розвиток | посидючість |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | залізничний міст |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 979 ₴







