Вирушайте разом зі своїм малюком у подорож світом дикої природи, зупиняючись на всіх семи континентах! Подивіться на панд в Азії, левів в Африці, оленів у Європі, альпаку в Південній Америці, ведмедя в Північній Америці, коалу в Австралії, пінгвінів в Антарктиці... і це ще не все! Набір зі звуковим кубиком для відтворення звуків тварин та навколишнього середовища та картою світу на ігровому килимку стане чудовим подарунком для дітей, які люблять природу.
Відкрийте дику природу з усіх 7 континентів!
Цей набір для подорожей дикою природою наповнений тваринами, навколишнім середовищем і звуками з усього світу.
Світ дикої природи
Познайомтеся з азіатськими пандами, африканськими левами, європейськими оленями, американськими альпаками, північноамериканськими ведмедями, австралійськими коалами та багатьма іншими!
- 22 тварин на 7 континентах – Вирушайте з дошкільнятем у навколосвітню подорож дикою природою.
- Слухай і навчайся – Звуковий блок відтворює реалістичні звуки та звуки тварин.
- Карта світу на ігровому килимку – Мандруйте світом, використовуючи складний ігровий килимок з принтом.
Корисний досвід будівництва
У міру того, як діти будують тварин і грають з ними в їхньому природному середовищі, вони вчаться радості конструювання та практичної творчості.
Пригощання для дітей
Цей веселий ігровий набір з 22 тваринами та різноманітною рослинністю також чудово виглядає на вітрині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.23 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 470 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 142 шт |
| Объем | 0.0327 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Животные |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 249 ₴










